ZLATÝ AMOS 2018

Dňa 13. 5. 2018 sa uskutočnilo celoslovenské kolo ankety Zlatý Amos 2018 v DK Zrkadlový háj v Petržalke. Medzi nominovanými bola aj naša pani riaditeľka Mgr. Ivetka Horváthová, ktorá získala ocenenie “Učiteľ bez predsudkov”. Podporiť ju prišli pedagogickí a nepedagogickí zamestnanci školy, PaedDr. Beata Biksadská z oddelenia školstva a kultúry, Ing. Zuzana Csóková z miestneho úradu mestskej časti Bratislava – Podunajské Biskupice a v neposlednom rade pani Mgr. Marcela Strakošová zo štátnej školskej inšpekcie.

Čo je Zlatý Amos?

Je to anketa o najobľúbenejšieho učiteľa. Vyzdvihuje vzťah medzi žiakmi a učiteľmi, ktorí naše deti učia, vychovávajú, sú im oporou, pomáhajú im na ceste k úspechom. Anketa je zábavná forma súťaže učiteľov so svojimi žiakmi, ktorí ich do ankety navrhli. Každý z nás si určite spomenie aspoň na jedného učiteľa, ktorý bol láskavý, múdry a bol nám vzorom.

Pani ministerka školstva, vedy a výskumu, JUDr. Mgr. Martina Lubyová, PhD., sa postarala o otvorenie ankety, vyhlásila výsledky a odovzdala ceny. Celý priebeh oceňovania bol doplnený o vtipné poznámky známej televíznej moderátorky Adely Vinczeovej, ale aj o tanečné a spevácke výkony známych ľudí. Anketa Zlatý Amos je skvelá príležitosť a spôsob, ako dať najavo úctu a ocenenie za výborne odvedenú prácu učiteľov.

Našej pani riaditeľke z celého srdca gratulujeme a prajeme jej veľa úspechov v riadení našej školy.

Viac si môžete prečítať aj tu:

http://skolskyservis.teraz.sk/skolstvo/zlatym-amos-2018-sa-stal-jan-gall-z-k/41983-clanok.html