Návšteva v Bibiane

Dňa 3. 10. 2017 žiaci 2. A a 3. A triedy zažili neuveriteľný deň. Vybrali sa na výstavu do Bibiany. Do otvorenia sa vybrali poštekliť jazýčky a pochutnať si na zdravých dobrotách v centre Starého mesta.

Nevieme, či kvapky dažďa chceli, aby sme ešte narástli alebo nám chceli zmyť úsmev z tvárí. Nevyšlo im to! S plnými dúškami sme sa pešou zónou vybrali na vytúžené miesto. Žiaci si v teréne upevnili vedomosti z dopravnej výchovy. To okoloidúci valili oči, čo všetko vieme? V Bibiane sme zase oči valili my. Veď nás očaril svet farieb, nespútanej fantázie emócií.

Prežili sme aj chvíle strachu, radosti, zábavy, tanca, člnkovania. Ako by to vyzeralo, keby sa žiaci našej školy vrátili bez pochvaly. Tretiakov pochválili za pekné čítanie v tmavých priestoroch a sťažených podmienkach. Všetkých ostatných odmenili omaľovánkami za vzorné správanie.

Zdraví sme odišli, zdraví sme sa vrátili a už sa tešíme na ďalšiu akciu. A to sa vôbec nechceme uliať zo školy  🙂 .