ŠINTER liga sa mení na ŠINTER e-ligu a začína už 1.2.

Milé žiačky, milí žiaci, vážení rodičia a priatelia školy,

v tomto školskom roku mali deti zo ŠINTER tímu Biskupická PANTHERS reprezentovať ZŠ Biskupická v ŠINTER lige.

Bohužiaľ, zo známych dôvodov bola súťaž ako aj všetky krúžky s ňou spojené od októbra dlhodobo prerušené.

V spolupráci s organizátormi projektu a ostatnými partnerskými školami sme ale pripravili jeho nový formát, ktorý dostal názov ŠINTER e-liga.

Začína prvým tréningom vysielaným v pondelok 1. februára od 17:00 na YouTube kanály ŠINTER TV. Veľkou výhodou týchto tréningov, ktoré budú pravidelne každý pondelok a štvrtok od 17:00 do 17:30 je, že si ich môžu vyskúšať úplne všetci, tí najmladší ale aj “dospeláci”. Budú koncipované tak, aby ich zvládol naozaj každý a zamerajú sa na základy atletiky, gymnastika, rôznych loptových hier, doplnené cvičeniami na rozvoj sily, kondičky, obratnosti, výbušnosti.

Súčasťou ŠINTER e-ligy budú aj rôzne dlhodobé súťaže o veľmi zaujímavé a hodnotné ceny. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.sinterliga.sk a Facebook stránke Šinterliga.

Veríme, že do súťaženia a pravidelného cvičenia sa vás zapojí čo najviac, taktiež držíme palce, aby sa vám aj podarilo niečo vyhrať !

Športu zdar!

Mgr. Iveta Horváthová