Santabus

Aj napriek momentálnej situácií, rôznym zákazom a bezpečnostným opatreniam  sa na Miestnom úrade Podunajské Biskupice rozhodli potešiť malých Biskupičanov a tak v dňoch 7.12.2020 na parkovisku na Uzbeckej ulici (pri hlavnej ceste) a 8.12.2020 na parkovisku na Trojičnom námestí pred MiÚ zavíta o 18.00 h Mikuláš so svojimi pomocníkmi, s ktorými dorazí do Podunajských Biskupíc na Santabuse. Tento čarovný autobus, v ktorom príde potešiť Mikuláš poslušné deti si môžete prísťpozrieť aj zvnútra. Čaká vás totiž nezabudnuteľný zážitok s pravou vianočnou atmosférou. Deti, ktoré poslúchali celý rok dostanú od Mikuláša malé prekvapenie.

Vstup do autobusu bude organizovaný a preto prosíme všetkých o trpezlivosť pri čakaní.

Zoj strany organizátora budú zachované všetky epidemiologické nariadenia a preto by sme radi takto požiadali  o rešpektovanie a dodržiavanie povinných opatrení a o zodpovednosť voči sebe a aj voči druhým.