Projekt NEBUĎ OTROK DROG

Pozrite si relácie „Opýtaj sa hviezdy“ s Matejom Tóthom, Viktorom Vinczem, Ondrejom Kandráčom a ďalšími zaujímavými osobnosťami. Relácie vznikli ako súčasť projektu Nebuď otrok drog 6, ktorý je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky – v rámci účelovej dotácie na podporu protidrogových aktivít na rok 2020.

Dozviete sa:

  • Aké sú príčiny závislostí? Dá sa zo zavislostí vyliečiť? – odpovedá riaditeľa Centra pre liečbu drogových závislostí Ľubomír Okruhlica
  • o úspechoch a úskaliach, ktoré so sebou prináša kariéra športovca –  so slovenským atlétom Matejom Tóthom
  • “Zabúdame na to, čo bude po užití drogy, chceme žiť tu a teraz, ale nemyslíme na to, čo môže nastať potom,” myslí si Fero Joke – influencer, ktorý dosahuje veľké úspechy na sociálnych sieťach. S úsmevom vyzýva mladú generáciu: “Piť alkohol a fajčiť vôbec nie je sexi, nerobte to!”
  • o začiatkoch televíznej kariéry, ale aj o tom, ako zvláda stres Viktor Vincze a aké je jeho životné krédo…

Relácie Opýtaj sa hviezdy: