Ponuka učebných pomôcok na školský rok 2020/2021

Vážení rodičia, aj napriek tomu, že sú v súčasnosti školy zatvorené, firma Daffer s.r.o. Vám aj touto formou ponúka nákup učebných pomôcok pre Vaše deti na školský rok 2020/2021.

V súčasnej situácii nemajú učitelia možnosť informovať rodičov o potrebných školských pomôckach na nasledujúci školský rok. Aj preto prichádza služba Skvelko – balíček školských potrieb, ktorú už mnohí poznáte. Doteraz ste sa stretávali s papierovou verziou objednávania. Teraz sa táto služba rozšíria aj na internet.

 

Pre ľahké a rýchle informovanie rodičov sa vytvoril tzv. SKVELKO-BOX. Skvelko-box je vyhľadávač zoznamov pomôcok vo forme obrázku na web stránke školy. Pomocou neho sa nasmeruje rodič k zoznamu školských potrieb, ktoré mu odporúča  škola (prezentujete odporúčané sady rodičom). Po kliknutí na tento SKVELKO-BOX odkaz rodič uvidí priamo sadu, ktorú potrebuje, a má aj možnosť tieto pomôcky okamžite nakúpiť. Budúci prváci, ako aj žiaci všetkých ostatných ročníkov, získajú tak tiež potrebné informácie cez jediné miesto na internete.

Rodič si teda pri objednávke môže vybrať z dvoch možností doručenia balíčka:

  1. doručenie balíčka ZDARMA do školy: rodič ušetrí poplatok za kuriéra a nechá si balíček poslať do školy zdarma, kde mu bude odovzdaný. Rodič môže získať výhodu dopravy zdarma do školy len v prípade, ak objedná pomôcky do 31.7.2020.
  2. doručenie balíčka ZA POPLATOK domov (kuriérom): ak rodič nemá možnosť si zvoliť alebo ak sám nechce doručenie do školy (zdarma). Je tu možnosť  bežného doručenia balíčka domov za poplatok.
Ukážka vzhľadu Skvelko boxu.
Ukážka vzhľadu Skvelko boxu.
Skvelko box nájdeš aj na našej stránke na pravej strane pod logom internetovej žiackej knižky.