Keď chce niekto pomáhať…

Začiatkom septembra na dvere zborovne našej školy zaklopali zástupcovia realitnej kancelárie Directreal Vivaa priniesli plnú škatuľu darčekov – pomôcok pre našich prvákov a nulťákov. Deti sa veľmi potešili a hneď začali rozbaľovať – v jednej malej škatuľke si každý našiel sadu voskoviek a v druhej súpravu na rysovanie. Samozrejme si hneď chceli všetko vyskúšať. S radosťou riešili úlohy v matematike, či vyfarbovali obrázok. My dospelí sme si uvedomili, že realitná kancelária Directreal Viva naozaj doslova dodržiava to, čo deklarujú na svojej stránke: „Vysokúmieru zodpovednosti, odbornosti no najmä ľudským prístupom či podporou.“

Z celého srdca ďakujú žiaci prvého a nultého ročníka zo ZŠ Biskupická 21, Bratislava.