FLÓRA 2017

Je máj. Zhlboka sa nadýchnite! Čo cítite? Iste aj ako my, blížiaci sa koniec školského roka. Veď aj na prvou sme sa zahryzli do poslednej kapitoly – RASTLINY. Na obohatenie vedomostí a kontrolu našich zmyslov nám práve vhod padla každoročná výstava flóry. Dňa 05. mája sme sa vybrali do Incheby. Škoda, že výstava kvetov sa uskutočnila len v jednom pavilóne. I tak sme popásli oči a upokojili dušu.

Organizátori akcie nám všetkým, i pani učiteľkám, dali pero za mimoriadne vzorné správanie a presun, aký vraj doposiaľ pri deťoch ešte nezažili. Ale na také niečo sme zvyknutí – veď správaním reprezentujeme seba, rodičov i školu.

Úsmev na tvári nám stiahla cena vstupeniek. Boli drahšie, preto niektorým nezvýšili peniaze na kvietok pre mamičku. Inak bolo super.

Čau, FLÓRA! Na budúci rok nás ani vstupenkami neprevezieš!