Výlet na Kuchajdu

Dňa 05. apríla 2017 sme si triedy 1. A, 1. B a 2. A urobili malý výlet v rámci Bratislavy k jazeru „Kuchajda“. Cestovali sme vlakom Regiojetom. Na stanici službukonajúci pracovník žiakom ukázal digitálne riadenie vlakov a výhybiek, upozornil na panel, ktorý riadia ručne v čase porúch. Preto vlaky meškajú.

Navštívili sme priestory čakárne. Žiaci dostali omaľovánky a cestovný poriadok za vzorné správanie. Veľkú radosť mali deti z kŕmenia kačičiek a labutí. Pozreli sme si jazero „Kuchajdu“ z móla a oddýchli sme si na preliezačkách, kolotoči a lezeckej stene. Pobyt na „Kuchajde“ bol mimoriadnym zážitkom pre nás všetkých.

Detské tváre a aj tie naše žiarili šťastím a vyčarilo nám to úsmev na tvárach. Napokon aj slniečko sa na nás usmialo.