29. novembra 2017

Vareška

Krúžok Vareška je určený pre žiakov prvého stupňa. Cieľom krúžku je vzbudiť kladný vzťah k práci, pozitívny záujem o krúžok, naučiť sa dodržiavať zásady bezpečnosti pri práci, hygienické zásady, udržiavať pri práci čistotu a poriadok, používať spotrebiče a kuchynské zariadenia.

Stretávame sa raz týždenne v našej krásnej školskej kuchynke, oblečieme sa do farebných zásteriek a tešíme sa, že sa spoločne naučíme pripraviť rôzne nové jedlá alebo zaujímavé pokrmy. Tiež sa učíme, že niekedy stačí byť trochu kreatívny a z jednoduchého jedla sa dá vyčarovať niečo naozaj neobyčajné. Neveríte? Veď nakoniec o tom sa môžete aj sami presvedčiť. Pozrite si fotky na našej stránke.
Veríme, že pri prezeraní veľmi nevyhladnete a ak predsa áno, neváhajte a vyskúšajte si pripraviť niečo podľa našich receptov!

Na každom krúžku sa snažíme naučiť niečo nové, čím by sme mohli prekvapiť doma našich rodičov alebo súrodencov. Nebojte sa vyskúšať to tiež, všetky naše recepty sú naozaj jednoduché a čo je hlavné, sú skutočne aj veľmi chutné a zdravé!

Takže teraz vám už len ostáva vybrať si a pustiť sa s chuťou do varenia!
                                                                                                                                                              Vaše Varešky