Náš maskot vás potrebuje, pomôžte mu!

Vážení rodičia, milí žiaci a priatelia školy,

vďaka našim prváčikom sa i naša škola zapojila do súťaže o najlepšieho maskota SportInstitute.

Ak máte chuť podporiť návrh za našu školu, tak hlasujte od 22.7. do 16.8.2024  prostredníctvom tejto webovej stránky >> www.sportinstitute.sk << za maskota s názvom “Kvapka”.

Každý hlasujúci môže v čase konania hlasovania odovzdať max 1 hlas v jeden kalendárny deň. Všetky ďalšie prípadné pokusy o hlasovanie počas kalendárneho dňa, v ktorom už hlasujúci odovzdal maximálny počet hlasov podľa predchádzajúcej vety, nebudú do hlasovania zaradené a sú neplatné.

Jeden hlas odovzdá hlasujúci tak, že si vyberie zo zoznamu jedného maskota, ktorému chce svoj hlas odovzdať, klikne na políčko „Hlasovať“.
Po odovzdaní hlasovania bude jednorázovo overená emailová adresa, ktorá sa už v ďalšom hlasovaní nebude znovu overovať.

Uložiť odkaz do záložiek.