Ulička chutí 2021 | Podunajské Biskupice

Epidemická situácia dovolila usporiadať 21. ročník Súťaže vo varení guláša, ktorý sa niesol v znamení osláv 800. výročia prvej písomnej zmienky o Kostole sv. Mikuláša v Podunajských Biskupiciach. Potvrdilo sa, že toto podujatie si zachovalo svoj jedinečný kolorit a spája rodiny, priateľov, susedov a známych. Bolo všetkým nielen súťažiacim potešením stretnúť sa a zdieľať po dlhšom čase radosť zo vzájomnej prítomnosti. Medzi družstvami boli zástupcovia zo základných škôl, Farského spoločenstva rodín, občianskych a športových združení, či zamestnancov miestneho úradu. Táto súťaž však nie je o prvom, či druhom mieste. Víťazmi sú všetci, lebo svoj čas a energiu venovali pre dobrú vec – výťažok z predaja gulášov sa venuje na sociálne účely pre rodiny s deťmi v krízovej situácii.

Umiestnenie tímu ZŠ Biskupická 21:

  1. miesto – za NAJ oblečené družstvo
  2. miesto – za druhý najsamlepší uvarení gúlaš na podujatí “Ulička chutí 2021”.

Týmto zároveň tímu B21 GRATULUJEME a ĎAKUJEME za reprezentáciu školy a všetkým, ktorí ich prišli podporiť patrí tiež veľká vďaka!…malý zostrih 🎥 zo sobotňajšieho podujatia “Ulička chutí”🥘

Uložiť odkaz do záložiek.