Otvorenie Biskupického leta

Milí rodičia a priatelia školy, milí Biskupičania,

leto nám jednoznačne už zaklopalo na dvere! Deťom sa začali letné prázdniny a poniektorým dospelým čas oddychu v podobe letných dovoleniek… Čo mu tak spoločne otvoriť a privítať ho na akcii „Otvorenie Biskupického leta“, ktorú pre vás pripravila Mestská časť Bratislava-Podunajské Biskupice už túto sobotu 10. júla od 10:00 hod. na priestranstve pri Pošte na Uzbeckej ulici.

Sú pre vás pripravené rôzne detské atrakcie, maľovanie na tvár, prehliadka krásnych veteránov počas celého dňa, o 11:00 hod. predvedie svoje žonglérske číslo Stano Mečiar (Cirkus- kus), o 13:30 hod. pre vás vystúpi Monika Rigó, o 15:00 hod. zatancuje folklórny súbor Karpaty a o 17:00 hod. si S ÚSMEVOM užijeme koncert hitov Karola Duchoňa v podaní kapely Ľudo Kuruc BAND.

Počas celého podujatia si budete môcť okúsiť chutné občerstvenie ako chlieb vo vajci inak, langoše, cigánsku, klobásky a mnoho ďalších dobrôt. Všetci ste srdečne vítaní!


 

Uložiť odkaz do záložiek.